Wunderlist

Wunderlist Wunderlist 3.1

Wunderwaffe w walce o zrealizowane zadania

Wunderlist Task Manager to darmowa aplikacja na terminale BlackBerry. Dzięki niej możemy tworzyć listy zadań do wykonania. Choć wiele jest list To Do na BlackBerry, twórcom Wunderlist udało się stworzyć wyjątkowo dobrze zaprojektowany, ładny i funkcjonalny program. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Atrakcyjny wygląd interfejsu
  • Prostota użytkowania
  • Synchronizacja z chmurą i innymi wersjami programu
  • Przypomnienia wysyłane emailem
  • Tworzenie zadań poprzez wysłanie maila

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

Wunderlist Task Manager to darmowa aplikacja na terminale BlackBerry. Dzięki niej możemy tworzyć listy zadań do wykonania. Choć wiele jest list To Do na BlackBerry, twórcom Wunderlist udało się stworzyć wyjątkowo dobrze zaprojektowany, ładny i funkcjonalny program.

Po instalacji Wunderlist Task Manager, pierwszą rzeczą jaką warto zrobić, to stworzyć listy zadań do wykonania, na przykład dom, praca czy zakupy. Następnie wpisujemy tam poszczególne sprawy do załatwienia. Możemy je oznaczyć gwiazdką oraz wyznaczyć datę wykonania. Dzięki temu będziemy mieć szybki dostęp do najważniejszych zadań oraz tych, które musimy wykonać dzisiaj. Osobną zakładkę zajmują również zadania, których nie daliśmy rady wykonać w terminie.

Czym Wunderlist Task Manager na BlackBerry wyróżnia się od innych aplikacji tego typu? Przede wszystkim tym, że jest integralną częścią z Wunderlist na PC i Wunderlist na Mac, Wunderlist Online w przeglądarce, Wunderlist na iPhone i Android. Po rejestracji lista naszych zdań jest automatycznie synchronizowana z serwerami twórcy programu. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli jesteśmy przed komputerem, wygodniej i szybciej jest dopisać zadanie z poziomu PC lub Mac. Kiedy nie ma nas przed komputerem, lepiej użyć aplikacji na BlackBerry.

Wunderlist Task Manager na BlackBerry zaskakuje bardzo pozytywnie pod względem oprawy graficznej. Wygląda ładnie, schludnie i funkcjonalnie. Posiada również możliwość zmiany tła aplikacji. Jeśli potrzebujemy aplikacji typu To Do, z możliwością synchronizacji między komputerem, a BlackBerry, to Wunderlist Task Manager będzie jak znalazł.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na Blackberry

Więcej
Wunderlist

Download

Wunderlist Wunderlist 3.1