Wunderlist

Wunderlist 3.10

Wunderwaffe w walce o zrealizowane zadania

Wunderwaffe w walce o zrealizowane zadania Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota i funkcjonalność
  • Wysokiej jakości design
  • Sychronizacja między PC, Mac i iPhone
  • Skróty klawiaturowe
  • Estetyczne tła

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Wunderwaffe w walce o zrealizowane zadania

Wunderlist to prosty i darmowy program, dzięki któremu możemy tworzyć listy zadań do wykonania. Wunderlist to na Mac doskonała, prosta i darmowa aplikacja To Do. Mało odkrywczą ideę listy zadań udało się przekuć w wyjątkowo dobrze zaprojektowany, ładny i funkcjonalny program.

Wunderlist pozwala na sporządzanie list zadań do wykonania. Takich programów jest jednak wiele. Czym Wunderlist wyróżnia się na ich tle? Przede wszystkim wzorowym wykonaniem graficznym. Rzadko która aplikacja typu "things to do" (w skrócie "to do") cieszy oko i jest przy tym tak użytecznie zaprojektowana.

Co umożliwia Wunderlist na Mac? Oczywiście tworzymy listy zadań i dodajemy poszczególne zadania. Możemy je szeregować po prostu przeciągając w górę lub w dół, oznaczyć gwiazdką oraz wyznaczyć datę wykonania zadania. Co ważne Wunderlist synchronizuje zapisane zadania ze swym serwerem (jeśli się zarejestrujemy). Dzięki temu możemy korzystać z program na wielu komputerach. Zwłaszcza, że istnieje również Wunderlist na Windows i Wunderlist Task Manager na iPhone, Android, BlackBerry i Windows Phone.

Najczęściej pobierane Zarządzanie projektami na Mac

Więcej
Wunderlist

Download

Wunderlist 3.10

Opinie użytkowników o Wunderlist